Państwa
Szukaj
Słowo kluczowe
Transport:
Ważne linki
OBÓZ HISZPANIA Z WENECJĄ

Symbol oferty: 868/1841
Państwo: Hiszpania
Region: Costa Brava
Miasto: Lloret De Mar
Transport: Autokar
Profil wyjazdu: Wyjazd dla dzieci i młodzieży
Wyżywienie: śniadanie, Obiad, Kolacja
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie:
  • Basen
  • TV
  • Jadalnia
świadczenia:
Cena obejmuje:przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava (7 nocy) w Hiszpanii, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie AXA TUiR - KL (10.000 EUR), NW (2.000 EUR), bagaż (200 EUR), opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, podatek vat. Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne. Na bilety wstępu należy przygotować ok. 55-70EUR + ewentualny program fakultatywny, dopłat za wyjazdy antenowe z poszczególnych miast.
Cena podstawowa:
LUBLIN PRZY MIN. 6 OS, UCZESTNIK 12-18 LAT, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
COSTA BRAVA :
Najbardziej znany rejon śródziemnomorskiego wybrzeża przyciągający turystów doskonałą pogodą (ponad 300 słonecznych dni w roku), urokliwymi widokami, długimi, szerokimi piaszczystymi plażami, piękną przyrodą a także świetną infrastrukturą turystyczną. Zespół nowoczesnych hoteli, liczne centra rozrywki, bary, kafejki i nowoczesne dyskoteki z pewnością stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i zabawy młodzieży ze wszystkich zakątków Europy.
LLORET DE MAR :
Zdecydowanie najpopularniejszy wakacyjny kurort Katalonii i niewątpliwa stolica Costa Brava z niezliczoną ilością atrakcji. Oddalona o 70 km od Barcelony, malownicza miejscowość zachwycająca pięknymi krajobrazami i szerokimi plażami. Niekwestionowana stolica rozrywki Costa Brava stwarzająca doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń.
HOTEL GUITART CENTRAL PARK*** :
Elegancki hotel trzygwiazdkowy, dogodnie położony w ścisłym centrum LLoret de Mar znajdujący się 350 m od szerokiej, piaszczystej plaży. W pobliżu hotelu znajduje się centrum handlowe z barami, pizzeriami i dyskotekami. Hotel składa się z 4 budynków położonych tarasowo w rozległym zielonym ogrodzie. W 2017 r. otwarty został mini Aqua Park z 3 zjeżdżalniami oraz wodnym placem zabaw (wstęp dodatkowo płatny 2-3 EUR/dzień).
DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: restauracja, kawiarnia, przestronna sala recepcyjna, winda, świetlica TV,sejf(dodatkowo płatny) 3 baseny z leżakami, tenis stołowy, boccia, boisko do piłki siatkowej i nożnej, plac zabaw dla dzieci, bogaty program animacyjno-rozrywkowy.
ZAKWATEROWANIE:
pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją, wygodne i funkcjonalnie wyposażone
WYŻYWIENIE:
3 posiłki dziennie w formie bufetu (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.
TRANSPORT:
autokar LUX (klimatyzacja, WC, barek, DVD).

Atrakcje:
PROGRAM:
1 dzień - Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Polskę, Czechy i Austrię.
2 dzień - Przyjazd do Wenecji -przerwa w podróży 9 godzin. Przejazd promem do historycznego centrum: zwiedzanie z przewodnikiem Plac Św. Marka, Bazylika, Pałac Dożów, Rialto etc. (bilety wstępu, przewodnik oraz prom dodatkowo płatny - ok 25 euro). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.
3 dzień - Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godz. popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 - 10 dzień - pobyt w Lloret de Mar 8 dni (7 noclegów)

W trakcie pobytu w programie:
• całodzienna wycieczka autokarowa do BARCELONY. Zwiedzanie katedry Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Mont Juic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny ok. 20EUR), wieczorem pokaz grających fontann.
•wycieczka autokarowo-piesza do BLANES: ogród botaniczny Mar y Mutra (bilet dodatkowo płatny ok. 6 EUR), skały Sao Palomera, promenada
•konkurs wiedzy Viva Espana
•wybory Miss & Mister obozu
•plażowanie, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe
10 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00, złożenie bagaży, obiad, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowo-wieczornych (ok. 17-18). Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.
11 dzień - Przejazd przez Włochy w okolice Werony - całodzienna zabawa w najchętniej odwiedzanym Parku Rozrywki we Włoszech - GARDALAND. Odwrócona kolejka górska, spływ łodzią po sztucznej rzece, karuzela Piotrusia Pana, wizyta na statku pirackim to tylko nieliczne atrakcje znajdujące się na terenie tego fantastycznego kompleksu (bilet dodatkowo płatny około 28,50 EUR - czas pobytu 9 godzin). Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.
12 dzień - Przejazd przez Austrię, Czechy, przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych.
   
OBÓZ HISZPANIA Z WENECJĄ Lloret De Mar Hiszpania
OBÓZ HISZPANIA Z WENECJĄ Lloret De Mar Hiszpania
OBÓZ HISZPANIA Z WENECJĄ Lloret De Mar Hiszpania
OBÓZ HISZPANIA Z WENECJĄ Lloret De Mar Hiszpania
OBÓZ HISZPANIA Z WENECJĄ Lloret De Mar Hiszpania

CENNIK
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od: 2018-08-02 do: 2018-08-13 12 katalogowa A 1990 PLN sprawdź miejsca
od: 2018-08-09 do: 2018-08-19 11 katalogowa B 1890 PLN sprawdź miejsca
Przedszkole w Krakowie | Narty w Alpach | Wakacje Bułgaria | Wakacje Hiszpania | Wczasy Costa Brava | Wycieczki Teneryfa | Exim Kraków